Hentinen Cup 2014

Tento víkend sa konal v Nových Zámkoch už 4. ročník hokejového turnaja pre neregistrovaných hráčov, Hentinen Cup. Aj keď sa náš tím tohoto turnaja nezúčastnil, niektorí naši hráči sa predstavili v dresoch iných tímov. Konkrétne v drese šurianskych Šakalov to boli #0 Kobi, #9 Papier a kapitán #71 Chlpo. Za tím Alfa sa na poslednú chvíľu objavil #91 Dodo. Hráči sa stretli v dvoch vzájomných zápasoch medzi sebou a v oboch prípadoch sa tešil z víťazstva tím Alfa. Z víťazstva na turnaji sa nakoniec tešil tím Amaterix Banská Bystrica, ktorý v sobotnom finále porazil v peknom, finálovom zápase Alfa 13:10 ( v tomto zápase dostal cenu pre najlepšieho hráča tímu Alfa práve stabilný člen zostavy Kanárikov, Dodo (2+2)) Tím Šakalov skončil celkovo tretí. 
Naši hráči svojimi výkonmi dôstojne prezentovali náš tím, dúfame že sa im bude dariť aj naďalej. :) 

 

(na fotke je zachytený náš kapitán Chlpo s číslom 16)