Koniec základnej časti v tretej ASHL

V sobotu 18.2.2017 skončila základná časť 3. ligy ASHL v Nitre. V tíme Som Športovec nastupovali pravidelne aj naši hráči a tvorili významnú časť kádra. Každý z nich odohral toľko zápasov, koľko mu okolnosti dovolili. 

"Športovcom" play off uniklo o dva body, keď v posledom zápase porazili HC Keer, no bohužiaľ ani to na postup nestačilo, keď že tím Ortodoxných Nitrančanov si prekvapujúco poradil s Našou Zbornou a získal tak dva rozdielové body vo svoj prospech. Naši hráči sa však počas celej sezóny prezentovali v dobrom svetle a naberali skúsenosti aj s inými zápasmi a hráčmi ako je náš tradičný súper. V 3.ASHL nastupovali Fuli, Juro, Adam, Ajo, Tommy, Kesan, Iggy, Dodo a Maroš. 

Aj keď títo hráči si play off nezahrajú, v prvej lige máme v time Knights stále svojich zástupcov. Chlpo a Papier majú pred sebou ešte tri zápasy. Budeme im držať palce, aby udržali ôsmu postupovú priečku do play off.