Nová sezóna 2017/2018

Na dvere nám klope nová sezóna 2017/2018, ktorá opäť prináša nejaké tie zmeny v rámci fungovania nášho klubu. Prvý krát v histórii nastúpime v organizovanej amatérskej súťaži AMHL. 
Gro tímu samozrejme tvoria naši kmeňoví hráči. Súpisku sme však posilnili o pár zaujímavých mien. 
Prvý je Gušty, ktorý má bohaté skúsenosti s hokejom aj hokejbalom. Minulú sezónu bol kapitánom Zámskych Rytierov v AMHL. Hokejbalovo pôsobí v tíme Amsterdam, v Mestkej Hokejbalovej Lige v Nových Zámkoch. Veríme že bude pre nás dobrou posilou.
Druhá posila je Peťo M., z ktorého sa veríme stane plnohodnotný Kanárik aj mimo AMHL. Od Peťa si sľubujeme hlavne góly, na ktoré má prirodzený čuch. 
Treťou posilou je účastník ASHL Robo P., ktorý veríme pomôže tímu skúsenosťami s ligovými zápasmi a prispeje k lepším výsledkom nášho tímu v lige. 
Bohužiaľ na súpiske nefigurujú Braňo, kvôli pretrvávajúcemu zraneniu v hornej časti tela, Rudy a Laco kvôli pracovným povinnostiam, Paľo, ktorý nemohol prisľúbiť pravidelnú účasť na zápasoch a Maroš, ktorý je vyťažený štúdiom. 
Liga samozrejme nie je všetko a veríme že hráči sa predstavia v našom drese v kope prípravných zápasov, ktoré určite odohráme mimo AMHL. 
Prvý zápas odohráme už túto stredu o 19:45 v Nových Zámkoch proti tímu Lišiaci. Veríme v úspešnú premiéru.