Rozhovor s Iggym

Po ukončení základnej časit ASHL sme sa rozhodli vyspovedať jedného zo stabilných hráčov našej zostavy, aj zostavy tímu Som Športovec. Dnes na naše otázky odpovie Iggy. 

V posledných sezónach si sa zaradil medzi stabilných členov kanáričej zostavy. Ako hodnotíš svoje účinkovanie v drese Kanárikov? 

V kanáričom drese sa cítim výborne. Snažím sa každý týždeň nájsť si čas na zápas. Je to už taký naozajstný hokej. Moje účinkovanie sa mi ťažko hodnotí, keď že z ľadu to vyzerá úplne inak.

V tejto sezóne pribudlo niekoľko nových hráčov. Ako hodnotíš ich doterajšie výkony a celkovú pohodu v tíme?

S novými hráčmi prišla do tímu nová krv. Mladí chlapci priniesli dravosť, starší skúsenosť a prehľad na ľade. Do brány sa zase stabilne postavil spoľahlivý Kesan, čo nám určite tiež pomohlo k lepším výkonom. 

Ako hodnotíš výkony Kanárikov v tejto sezóne? 

Podľa mňa sa každým zápasom zlepšujeme. Po posilnení súpera sme sa na nich herne dotiahli. Verím že to bude stále len lepšie.

V tejto sezóne si nastupoval aj v ASHL. Aké sú tvoje pocity z tejto súťaže?  

ASHL je super nápad. Klobúk dole pred organizátormi. Dokázali spraviť "profi" amatérsku súťaž. Rád by som videl v niečom podobnom aj Kanárikov. Myslím, že v našej kategórii patrili k favoritom súťaže.

Ako sa ti páčilo v tíme Som Športovec? 

V Som Športovec je to trošku zvláštne. Každý hráč hráva so svojou partičkou, tak ako aj my. Keď sa stretneme na zápase, tak tam chýba zohranosť. To sa niekedy prenáša aj do šatne a potom nie je taká pohoda. Ale v zásade je to super nápad, na ktorom si naozaj hociktorý amatérsky hokejista môže zahrať hokej na úrovni. 

Ako hodnotíš výkony Kanárikov v tíme Som Športovec? 

Výkony našich boli výborné. Viacerí z nich patrili k oporám tímu. Viditeľne aj skúsenosti s takýmito zápasmi nás posúvajú vyššie.

Ďakujeme za rozhovor.

Aj ja ďakujem.