Zápas proti starému známemu

Nakoľko vo štvrtok, 9.2.2017 nebude náš tradičný zápas proti chalanom zo Strekova, zorganizovali sme spoločne s odvekým súperom z Kýru priateľský zápas v pondelok 6.2.2017 na zimnom štadióne v Nových Zámkoch. 

K tomuto zápasu sme pristúpili zodpovedne a brali sme ho o niečo prestížnejšie ako náš súper, ktorý mal od posledného zápasu v ASHL iba niečo vyše 24 hodín na nazbieranie nových síl. Do zápasu sme vkročili dosť nešťastne keď sme už po niekoľkých minutách prehrávali 1:0. Dokázali sme sa však rychlo otriasť a niekoľkými zlepenými gólmi sme si vybudovali 3 gólový náskok. V závere už súperovi dochádzali sily a naplno sa prejavila výhoda dvoch hráčov na našej strane. Kýr si nakoniec odniesol prehru 10:4 a aj dve zlomené hokejky (ak ich náhodou nenechali na zimáku :) ) 
Podarilo sa nám dostať aj vyjadrenie od manažéra súpera Rada a niektorých hráčov:
"Po včerajšom vyčerpavajucom tripe do NR nás dnes tento presun do iného okresu riadne vyčerpal, čo sa aj odzrkadlilo na výkone a výsledku, skonštatoval. Účastník 3.ASHL kýrsky tím HC KEER dopláca za presunmi k ďalekym súperom. Kiež by sme mali k dispozícii lietadlo, nechal sa počut člen tímu, ktorý chcel ostat v anonymite. Vedenie by nemalo utrácat peniaze za nezmyselné veci a radšej by sa malo starať o pohodlie hráčov, skonštatoval ďalší strhaný člen. Ďalší hráči sa radšej ticho pobrali k ojazdeným autám, povráva sa že nedostali žiadnu výplatu už 8 rokov."

Podali sme skvelý tímový výkon, takisto nás dnes podržal vynikajúci Kesan v bráne. Veríme že sme boli pre súpera dobrá príprava pred záverom sezóny ASHL.  Viac info zo zápasu TU