Zhodnotenie sezóny 2014/2015

Prinášame Vám krátke zhodnotenie sezóny 2014/2015: 

    Táto sezóna bola zpočiatku pre Kanárikov takmer stratená, keďže po predošlej sezóne vypadli z rôznych dôvodov hráči, ktorí patrili medzi základné stavebné piliere nášho kádra. No manažérske duo nezaháľalo a v letnej prestávke prišiel do kádra Paľo a takisto sa vrátil aj Iggy.  Oproti predošlej sezóne odohral podstatne viac zápasov aj pilier zadných radov Tommy
    Po hlavne manažérsky náročnom lete sme sezónu začali niekoľkými víťazstvami, dokonca aj jedným zápasom, kde náš brankár neinkasoval ani gól. Tieto výsledky pomohli tímu k psychickej pohode, ktorá sa udržala v tíme počas celej sezóny . Je pravda že v Novembri sme mali trochu horiše výsledky, no dokázali sme sa z tejto malej krízy dostať a začali sme opäť vyhrávať.

    Je výborné, že sa nám podarilo zdokonaliť aj tabuľky a zápasové reporty. Pribudla druhá asistencia, ktorá pomohla vytvoriť lepší obraz o produktivite hráčov a tak isto aj zápasový report, ktorý presne ukazuje na priebeh zápasu a zobrazuje poradie, v akom padali góly či už do našej alebo súperovej siete. Za tieto štatistiky ďakujeme štatistkám Petre a Márii, ktoré poctivo chodili na naše zápasy a spracovávali štatistiky zápasov alebo fotili. 

Teraz trochu čísiel: 
V tejto sezóne sme odohrali 35 zápasov,z toho 26 proti Strekovu a 9 proti Pirates Komárno. Z týchto zápasov sme 25 vyhrali, 7 prehrali a 3 zápasy sa skončili remízou.  
Naši hráči vsietili spolu 307 gólov. V našej sieti skončilo 228 striel súperov.


Individuálne ocenenia našich hráčov dopadli takto:
Cena  pre najlepšieho útočníka: Dodo 

Cena pre najlepšie brániaceho útočníka: Ajo

Cena pre najlepšieho brankára: Marek I.
Cena pre najlepšieho obrancu: Tommy
Cena pre najlepšieho nováčika: Paľo

Cena pre najlepšieho externistu: Fero O.