O nás

    O klube HC Kanárici môžeme hovoriť asi od marca roku 2010, keď si partia chalanov zo Šurian a okolia dala vyrobiť prvé (biele) dresy s logom, na ktorom bol uvedený práve tento názov tímu. O tomto názve kolujú rôzne povesti a báje, no reálna je vraj tá, ktorá hovorí o tom že chalani pred tým hrávali v reflexných vestách a od toho sa odvodil aj tento názov. 
    Sme partia chalanov, na ľade aj mimo neho, ktorí majú radi hokej. Niektorí z nás ho hrávajú od malička, niektorí začali v neskoršom veku, iní absolvovali aj žiacke hokejové triedy. 
    V sezóne 2012/2013 sme vyhrali prvý ročník KKHL ( Kýrsko-Kanáričia Hokejová Liga ) a získali sme tak vzácny FULI CUP, ktorý do súťaže venoval sám "lord" FULI. 
    Čierne dresy aj s novým logom sme sa dali vyrobiť v sezóne 2012/2013 po tom, ako sme získali ďaľšieho súpera zo Šale, bohužial sme s týmto tímom odohrali iba 8 zápasov kvôli nezhodám najmä na ľade.
    V sezóne 2013/2014 sme si našli ďalšieho súpera zo Strekova, po tom, ako hráči HC Keer proti nám odmietli hrávať.  Zápasy s novým súperom mali lepší náboj a boli zaujímavejšie aj napínavejšie pre oko diváka. 

    V sezóne 2017/2018 sme začali sa dostali na ďalší level, keď sme nastúpili do komárňanskej amatérskej hokejovej ligy (AMHL).

 

 

PROMO VIDEO